ضمانت تعویض کالا

۱۳۹۷ سه شنبه ۸ آبان در ساعت ۰۴:۱۱ ب.ظ

ضمانت تعویض کالا
 شرایط بازگرداندن کالا آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ولاش پارت می باشد و کوشش می نماییم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی کالای ارایه شده در وب سایت ولاش پارت کلیه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند .
 استفاده از ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟
 -اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. 
- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به ولاش پارت اطلاع داده شود. 
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. 
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. - اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. 
- وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش یا از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. 
- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است. 
- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد. 
- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ولاش پارت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
اخطار
خیر
بله