نحوه ارسال سفارش

۱۳۹۶ یکشنبه ۱ بهمن در ساعت ۰۶:۰۰ ب.ظپس از اتمام فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی ولاش پارت می توانید با انتخاب یکی از شیوه های ارسال، کالای خود را دریافت نمایید.
1.پیک
2.پست
3.باربری
4.تیپاکسارسال سفارش

۱.پس از اینکه سفارشم را ثبت کردم چقدر طول می کشد به دستم برسد؟ 


زمان رسیدن سفارش با توجه به عواملی نظیر محل و نحوه تحویل سفارش متفاوت است. حداکثر زمان لازم جهت روند آماده سازی، بسته بندی، اولویت بندی زمان سفارش ۴۸ ساعت می باشد وحداکثر زمان لازم برای ارسال سفارشات مشتریان تهران و شهرستان ۷۲ ساعت می باشد. 


قابل توجه مشتریان شهرستان، پس از ارسال کالا از طریق تیپاکس و باربری زمان وصول کالا به دلایل مختلف متغیر است لطفا در دریافت کالای خود صبور باشید. تمام تلاش فروشگاه ولاش پارت جهت ارسال هرچه سریعتر سفارشات شما می باشد. 


۲.آیا قیمت ها در ولاش پارت نسبت به بازار ارزان تر است؟ 


فروشگاه لوازم جانبی درب و بدنه خودروی ولاش پارت به تمامی مشتریان جزئی و عمده اطمینان خاطر می دهد برخلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که قیمت های بسیار بالاتر از فروشگاه های واقعی دارند تمامی قیمت ها پایین تر از بازار بوده و حداقل سود درنظر گرفته شده است. 


  


۳. هزینه ارسال سفارشات چگونه محاسبه می شود؟ 


هزینه ارسال سفارش با توجه به کالای مورد سفارش، آدرس تحویل آن و شیوه ارسال متفاوت است و به صورت پس کرایه ( پرداخت در محل ) توسط مشتری پرداخت می شود


** لازم به ذکر است هزینه ارسال با هرکدام از روش ها به عهده مشتری است **  

 

اخطار
خیر
بله